Pro-Kolagen Pleť D-LAB|174,3g

 • Zmírňuje vrásky a jemné linky
 • Hydratuje pokožku a chrání ji
 • 100% přírodní složení
 • Klinicky prokázaná účinnost
Dostupnost 2-4 týdny
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Kód: D70LAB
1 877 Kč
Pro-Kolagen Pleť D-LAB|174,3g
vzorky
doprava zdarma
sk a cr
penez

 

Formulace, která kombinuje komplex oligopeptidovů mořského kolagenu, vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou a vitamín C pro vyplnění vrásek a jemných linek, zpevnění a ochranu pokožky. Klinicky ověřené účinky a lahodná malinová chuť.

Aktivní látky:

Oligopeptidy mořského kolagenu a elastinu
Zpevňují pokožku, vyplňují vrásky, posilují elasticitu. Účinek ověřený klinickou studií.

Hyaluronová kyselina
Přispívá napnutému vzhledu pokožky.

Prášek aceroly titrovaný ve vitamíny C
Přispívá syntéze kolagenu pro zajištění normální funkce pokožky. Pomáhá chránit před oxidativním stresem.

Doporučené dávkování: užívejte 1 lžíci denně, rozmíchejte ve sklenici vody nebo jiném nápoji.

Užívejte ráno se snídaní nebo u oběda, ale ne později než v 1 odpoledne. Je důležité dodržet minimálně 28 denní kúru, délku buněčného cyklu. Doporučujeme kúru opakovat každé 2 měsíce, podle vašich potřeb.

Složení (1 lžíce, 6,1 g): hydrolyzát kolagenových 1,88 g a elastinových oligopeptidů 120 mg (ryby, měkkýši, korýši), frukto-oligosacharidy 2 g, prášek malinové šťávy (plod) - Rubus idaeus 1 g, přírodní aroma malin, prášek aceroly (plod) - Malpighia glabra 235,3 mg titrováno ve vitamínu C 40 mg 50 % RVH*,  sušená šťáva granátového jablka(plod) - přírodní Punica granatum200 mg, kyselina hyaluronová 150 mg, přírodní aroma, glukonát zinečnatý 34,8 mg z toho zinek 5 mg 50% RVH*, barviva (koncentrát z červené řepy, mrkve).

* Referenční výživová hodnota denního příjmu dospělých.

Doplňkové parametry

Kategorie: D-Lab Nutrikosmetika
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

D- LAB NUTRICOSMETICS – nový krok v každodenní péči o vaši krásu! 

CELÝ SORTIMENT ZNAČKYhand-click-icon-symbol-vector

D-LAB nutricosmetics je přední francouzská značka nutriční kosmetiky, která se řídí vizí, že krása začíná uvnitř. Každodenní stres, strava chudá na mikronutrienty a další vnější příčiny se odráží na optimálním fungování našeho těla a výrazně ovlivňují stav naší pokožky, pleti či vlasů. Díky těmto doplňkům stravy můžete pomoci svému tělu najít opět vnitřní balance, který se pozitivně odrazí na Vaší vnější kráse.  D-LAB nabízí unikátní programy, které podpoří Vaše tělo jako celek. Záleží jen na Vaší potřebě, jestli si vyberete program na hormonální rovnováhu, program podporující zdraví pokožkyrůst vlasů nebo hubnutí. Každá si přijdete na své!  

 • čistě přírodní certifikované produkty
 • vysoká koncentrace výtažků z bylin, ovoce a dalších přírodních složek
 • bez konzervačních látek, bez nanočastic, bez GMO a bez obsahu živočišných složek
 • garance ekologického balení, které šetří životní prostředí
 • maximální využitelnost aktivních složek je zaručena gastrorezistentními tobolkami. Tobolka z rostlinného materiálu se nerozpustí v žaludku, ale přímo ve střevech, což je klíčovým aspektem k účinnosti
 • pro optimální výsledky doporučujeme produkt užívat alespoň 2 měsíce

O značce D- LAB NUTRICOSMETICS

D-LAB nutricosmetics je přední francouzská značka nutriční kosmetiky, která se řídí vizí, že krása začíná uvnitř. Každodenní stres, strava chudá na mikronutrienty a další vnější příčiny se odráží na optimálním fungování našeho těla a výrazně ovlivňují stav naší pokožky, pleti či vlasů. Díky těmto doplňkům stravy můžete pomoci svému tělu najít opět vnitřní balanc, který se pozitivně odrazí na Vaší vnější kráse.  

lkjuxk

Proč D-LAB? 

Nabízí unikátní programy, které podpoří Vaše tělo jako celek. Záleží jen na Vaší potřebě, jestli si vyberete program na hormonální rovnováhu, program podporující zdraví pokožkyrůst vlasů nebo hubnutí. Každá si přijdete na své!            

SÍLA PŘIRODY 

Čistě přírodní certifikované produkty, které se skládají z vysoké koncentrace výtažků z bylin, ovoce a dalších přírodních složek nejvyšší kvality. Produkty splňují nejpřísnější mezinárodní standarty a účinnost je ověřená klinickými testy. Bez konzervačních látek, bez nanočastic, bez GMO a bez obsahu živočišných složek.

EKO-FRIENDLY 

Garance ekologického balení, které šetří životní prostředí. Na obaly není používán žádný plastový materiál. Všechna balení jsou ze skla, takže lahvičky můžete dále využít. 

GASTROREZISTENTNÍ TOBOLKY  

Maximální využitelnost aktivních složek je zaručena gastrorezistentními tobolkami. Tobolka rostlinného materiálu se nerozpustí v žaludku, ale přímo ve střevechcož je klíčovým aspektem k účinnosti.  

iuzty vbn

Projekt továrny D-LAB INDUSTRY se zrodil z 360° přístupu a s cílem jít ještě dále ve vizi a hodnotách, které jsou D-LABu drahé. A protože Vichy, Allier a made in France jsou součástí DNA D-LAB, továrna se nachází v srdci přírodního parku St-Bonnet de Rochefort v Allier.
Závazky továrny D-LAB INDUSTRY 

 • Snižte a kontrolujte spotřebu vody
 • Cílem je energetická soběstačnost
 • Omezení produkce odpadů
 • Ekodesign kvalitních receptur
 • Rozvoj oběhového hospodářství
 • Podpora ekologicky odpovědné dopravy

Tento projekt je součástí skutečné touhy po inovacích a vizi, touhy otřást a oprášit kodexy průmyslu nabízet to nejlepší v doplňcích stravy. Cílem je vytvořit kompletní a vysoce výkonné výrobní centrum, respektující muže a ženy, kteří v něm pracují, a také životní prostředí. Továrna se nachází v srdci přírodního parku Saint Bonnet de Rochefort Naturopôle, kde se všechny společnosti zavázaly k ekologicky odpovědnému přístupu ke snížení svého ekologického dopadu. Solární panely pokrývají střechu a pokrývají až 90 % jejích energetických potřeb a samotné staveniště je certifikováno jako s nízkým dopadem na životní prostředí.
Abychom vyhověli farmaceutickým požadavkům, zejména pokud jde o úpravu vzduchu, nainstalovali oni centrální čisticí jednotku, která jim umožňuje důsledně kontrolovat hygrometrii, měření stupně vlhkosti ve vzduchu, s ohledem na suroviny ( suché extrakty nebo například kapsle). Tímto způsobem zajišťují, že aktivní složky a probiotika zůstanou naživu po celou dobu výrobního procesu, až do okamžiku, kdy jsou plněny.

Také pěstují vlastní semena na plantážích v blízkosti půdy, která nebyla pěstována po dobu 15 let, a proto jsou bez pesticidů!

Ke snížení a kontrole spotřeby vody D-LAB továrna znovu využívá dešťovou vodu k zalévání, izolaci a solárním panelům.
Politika nulového odpadu dotažená na hranici možností

CELÝ SORTIMENT ZNAČKYhand-click-icon-symbol-vector