Doprava a platba

Doprava ZDARMA při nákupu nad 3000 KČ

CENA A ZPŮSOBY DORUČENÍ

Zásilkovna doručení na adresu

Domů. Do kanceláře. Řidič vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku nebo Slovensku.Jakmile kurýr vaši zásilku naloží, pošleme vám notifikaci s informací o doručení s přesností na 90 minut.Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den.

Zásilkovna Z point

Jako způsob dopravy si vyberete Zásilkovna - Výdejní místa. Zvolíte si pobočku zásilkovny, na kterou má být zboží doručeno. Následně budete informováni o průběhu expedice Vaší zásilky. Budete informovány SMS zprávou a emailem o tom, že je Váše zásilka připravena k převzetí. (Zákazník má 7 dní na vyzvednutí zásilky, po domluvě lze sjednat i jiný termín). Zákazník má možnost vyzvednout zásilku po sdělení čísla objednávky a hesla, které obdrží SMS a e-mailem. V případě, že je zásilka na dobírku, zboží je vydáno po zaplacení zásilky v hotovosti či kartou.

Seznam poboček naleznete ZDE

GLS doručení do Parcel Shopu

GLS Parcel Shop - vyzvednutí ve výdejním místě. Nechcete-li se vázat na určitý čas doručení, zboží bude doručeno do Vámi vybraného výdejního místa GLS Parcel Shop kdekoliv v ČR, kde bude k vyzvednutí po dobu pěti pracovních dní. 

Síť výdejních míst GLS v České republice je tvořena GLS Parcel Shopy, samoobslužnými balíkomaty GLS Parcel Box a partnerskými AlzaBoxy.

Seznam výdejních míst GLS naleznete zde

Odkaz na sledování zásilky naleznete zde

GLS doručení na adresu

Zboží Vám bude doručeno na jakoukoli adresu v ČR. Při doručení máte možnost flexibilně volit mezi možnostmi doručení a jste v předstihu informováni o doručení pomocí e-mailu nebo SMS zprávy. Při platbě dobírky máte možnost úhrady v hotovosti nebo kartou.

Odkaz na sledování zásilky naleznete zde

po celé České republice

kkkkkkk

po celé Slovenské republice

kijhv

MOŽNOSTI PLATEB

Online platba kartou

Rychlý a bezpečný způsob platby. Po zvolení této metody platby budete přesměrováni na platební bránu, kde zadáte číslo karty, datum konce platnosti karty a CVV/CVC kód (tři číslice na podpisovém proužku na kartě). Potvrzení o úspěšně dokončené platbě a faktura k objednávce Vám přijdou e-mailem či najdete ji v tiskově podobě při doručení objednávky. Platba kartou je chráněna protokolem 3D-Secure, a je tedy naprosto bezpečná.

Dobírkou

Tuto metodu platby můžete využít při zaslání zboží na dobírku, kde zaplatíte doručovateli. V případě doručení zásilky přes Zasilkovku či prostřednictvím služeb České pošty je možné platit při doručení v hotovosti nebo platební kartou. Tato metoda platby je zpoplatněna manipulačním poplatkem 49 Kč. Daňový doklad k objednávce obdržíte až po doručení zásilky a uhrazení platby.

Bankovním převodem

Platba klasickým bankovním převodem ve Vašem internetovém bankovnictví nebo v bance. Po zvolení této metody platby Vám na e-mail přijdou podklady k platbě. Důležité je správně opsat číslo účtu příjemce a variabilní symbol, jinak nebude možné Vaši platbu identifikovat. Ihned po připsání platby na náš účet (tato operace může trvat až 3 pracovní dny) Vám zašleme daňový doklad a potvrzení o úspěšném dokončení platby.

PlatímPak

Platební metoda PlatímPak je poskytována společností Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 14078 Praha 4, IČO 49240901, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 2051 („Banka“).

Platební metoda spočívá v uhrazení kupní ceny Zboží Zákazníkem a případných nákladů na pojištění, dopravu Zboží tak, že Banka poskytne Zákazníkovi pro tento účel na základě Smlouvy o poskytnutí služby PlatímPak odloženou platbu a finanční prostředky převede přímo na účet Obchodníka.

V případě, že Zákazník využije službu PlatímPak nabízenou Obchodníkem a poskytovanou Bankou, je Zákazník povinen odloženou platbu ve výši kupní ceny Zboží a případných nákladů na pojištění, dopravu Zboží uhradit Bance ve lhůtě splatnosti v souladu s Obchodními podmínkami služby PlatímPak.

Zákazník uzavírá s Bankou Smlouvu o poskytnutí služby PlatímPak, přičemž nedílnou součástí této Smlouvy jsou Obchodní podmínky služby PlatímPak. Volbou služby PlatímPak Zákazník vyjadřuje souhlas s Obchodními podmínkami služby PlatímPak.

Zákazník bere na vědomí, že Banka zpracovává jeho osobní údaje způsobem popsaným v Memorandu o zpracování osobních údajů Klientů banky, jehož aktuální verze se nachází na www.rb.cz

Česká republika

jhgfv

Slovenská republika

jztfg

DOBA DORUČENÍ

Objednané zboží Vám doručíme nejpozději do 3-4 pracovních dnů. Objednávky doručujeme na území České republiky a Slovenské republiky. 

Záznamy nebyly nalezeny...