Doprava a platba

Doprava ZDARMA při nákupu nad 3000 KČ

CENA A ZPŮSOBY DORUČENÍ

Zásilkovna doručení na adresu

Domů. Do kanceláře. Řidič vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku nebo Slovensku.Jakmile kurýr vaši zásilku naloží, pošleme vám notifikaci s informací o doručení s přesností na 90 minut.Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den.

Zásilkovna Z point

Jako způsob dopravy si vyberete Zásilkovna - Výdejní místa. Zvolíte si pobočku zásilkovny, na kterou má být zboží doručeno. Následně budete informováni o průběhu expedice Vaší zásilky. Budete informovány SMS zprávou a emailem o tom, že je Váše zásilka připravena k převzetí. (Zákazník má 7 dní na vyzvednutí zásilky, po domluvě lze sjednat i jiný termín). Zákazník má možnost vyzvednout zásilku po sdělení čísla objednávky a hesla, které obdrží SMS a e-mailem. V případě, že je zásilka na dobírku, zboží je vydáno po zaplacení zásilky v hotovosti či kartou.

Seznam poboček naleznete ZDE

Česká pošta do ruky

Zboží Vám bude doručeno na jakoukoli adresu v ČR.

V případě, že nebude Vaše zásilka kurýrem úspěšně doručena, bude uložena na České poště 7 kalendářních dnů a v případě nevyzvednutí je automaticky vrácena zpět k odesílateli. Za opětovné zaslání účtujeme další poštovné.

Odkaz na sledování zásilky naleznete zde

Odkaz na změnu dispozice zásilky naleznete zde

po celé České republice

doprava cz

po celé Slovenské republice

doprava sk

MOŽNOSTI PLATEB

Online platba kartou

Rychlý a bezpečný způsob platby. Po zvolení této metody platby budete přesměrováni na platební bránu, kde zadáte číslo karty, datum konce platnosti karty a CVV/CVC kód (tři číslice na podpisovém proužku na kartě). Potvrzení o úspěšně dokončené platbě a faktura k objednávce Vám přijdou e-mailem či najdete ji v tiskově podobě při doručení objednávky. Platba kartou je chráněna protokolem 3D-Secure, a je tedy naprosto bezpečná.

Dobírkou

Tuto metodu platby můžete využít při zaslání zboží na dobírku, kde zaplatíte doručovateli. V případě doručení zásilky přes Zasilkovku či prostřednictvím služeb České pošty je možné platit při doručení v hotovosti nebo platební kartou. Tato metoda platby je zpoplatněna manipulačním poplatkem 49 Kč. Daňový doklad k objednávce obdržíte až po doručení zásilky a uhrazení platby.

Bankovním převodem

Platba klasickým bankovním převodem ve Vašem internetovém bankovnictví nebo v bance. Po zvolení této metody platby Vám na e-mail přijdou podklady k platbě. Důležité je správně opsat číslo účtu příjemce a variabilní symbol, jinak nebude možné Vaši platbu identifikovat. Ihned po připsání platby na náš účet (tato operace může trvat až 3 pracovní dny) Vám zašleme daňový doklad a potvrzení o úspěšném dokončení platby.

Česká republika

platba cz

Slovenská republika

platba sk

DOBA DORUČENÍ

Objednané zboží Vám doručíme nejpozději do 5 pracovních dnů.Objednávky doručujeme na území České republiky a Slovenské respubliky.

Záznamy nebyly nalezeny...