JALU-EXPERT aminokyselinový nápoj | 30 sáčků

Aminokyselinový nápoj s malinovou příchutí s velkým obsahem aminokyselin

 • Pro obnovu funkce jater
 • Pro obnovu pružnosti a hydratace pokožky
 • Pro rychlou přípravu tkání na estetické zákroky a ke zlepšení jejich výsledků
 • Pro zlepšení stavu vlasů a nehtů
 • Pomáhá zvládat psycho-emocionální napětí, zlepšuje adaptaci na stres, podporuje zdravý spánek a zlepšuje mentální výkonnost
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Kód: JALEXP
1 500 Kč
JALU-EXPERT aminokyselinový nápoj | 30 sáčků
vzorky
doprava zdarma
sk a cr
penez

JALU-EXPERT - vaše cesta k rychlým a maximálním výsledkům!

Limitovaná edice přípravku JALU-EXPERT s malinovou příchutí byla vyvinuta speciálně pro ty, kteří oceňují rychlost dosažení svých cílů a maximální účinek. Tento inovativní produkt je zaměřen na obnovu a udržení zdravé pojivové tkáně v těle.

Limitovaná verze Jalu-Expert obsahuje komplex AMINO-BOOST pro zajištění rovnováhy bílkovin. Naše tělo se skládá ze čtyř hlavních typů tkání a jednou z klíčových je pojivová tkáň. Tvoří významnou část hmoty našich orgánů a kůže, která se z 80 % skládá z bílkovin. V důsledku špatné stravy, změn souvisejících s věkem, virových a bakteriálních infekcí a intenzivní fyzické a duševní zátěže může hladina bílkovin v těle klesat.

JALU-EXPERT poskytuje vysoké dávky nezbytných aminokyselin: prolinu, lysinu, glycinu, valinu a alaninu obsažených v komplexu AMINO-BOOST pro obnovu rovnováhy bílkovin v těle a obnovu funkcí různých orgánů.

Pro koho je JALU-EXPERT vhodný:

 • Pro osoby ve věku 35-40 let, které mají sníženou kyselost žaludku, což může vést ke zhoršenému vstřebávání bílkovin z potravy.
 • Pro aktivně pracující jedince, jejichž organismus má zvýšenou potřebu glycinu. Glycin pomáhá zvládat psycho-emocionální napětí, zlepšuje adaptaci na stres, podporuje zdravý spánek a zlepšuje mentální výkonnost.
 • Pro vegetariány, kteří mají nedostatek živočišných bílkovin ve stravě, což může způsobit rozpad bílkovin v kožní a pojivové tkáni.
 • Pro sportovce, protože glycin obsažený ve výrobku je součástí kreatinu a pomáhá svalům zvládat vysokou zátěž. Prolin přispívá k obnově vazů a cévních stěn.
 • Pro obnovu funkce jater po požití alkoholu. Přípravek obsahuje aminokyseliny, které jsou prekurzory glutathionu, hlavní látky snižující toxickou zátěž organismu.
 • Pro obnovu pružnosti a hydratace pokožky, zejména po opalování na slunci nebo v soláriu.
 • Pro rychlou přípravu tkání na estetické zákroky a ke zlepšení jejich výsledků.
 • Pro zlepšení stavu vlasů a nehtů.

Doba používání a doporučení: JALU-EXPERT se doporučuje používat dlouhodobě po dobu 2 měsíců, a také pro udržení dosažených výsledků pomocí posilovacích dávek aminokyselin. Tento režim pomáhá obnovit hladinu kolagenu v těle a udržet ji v optimálním stavu.

Dostavení se výsledků: první výsledky užívání přípravku JALU-EXPERT lze zaznamenat již po 30 dnech.

Kontraindikace: chronická onemocnění, onkologická onemocnění, těhotenství a kojení, onemocnění trávicího systému a ledvin.

Věková omezení: JALU-EXPERT je vhodný pro dospělé, takže jeho užívání se doporučuje od 18 let.

Použití:

 1. Doporučuje se užívat 1 sáček denně ráno smíchaný s vodou, jiným nápojem nebo jídlem (např. jogurtem)
 2. Doba užívání je 2 měsíce
 3. Po 3 měsících se doporučuje kúru zopakovat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CELÝ SORTIMENT ZNAČKYhand-click-icon-symbol-vector

Švýcarská biotechnologická společnost Professional Derma dodává na trh 20 zemí od roku 2006 tyto kosmetické značky Jalupro & Proglyme. Je zaměřena na vývoj inovativních zdravotnických prostředků pro léčbu různých patologií, ale zejména je zaměřena na estetickou medicínu, ortopedii a oftalmologii

Podobné produkty

чистые картинка 2024 03 05T174417.837
750 Kč
159