Doplněk stravy pro zdravou pokožku HROZNOVÉ MAXIMUM "D-LAB ABSOLU DE RAISIN"|1 měsíc

 • Nejsilnější antioxidant rostlinného původu
 • Chrání před oxidativním stresem
 • Vzbuzuje záři pleti
 • 100 % ingrediencí francouzského původu
 • Rostlinná tobolka

D-LAB ABSOLU DE RAISIN pomáhá viditelně zlepšit vzhled a zdraví pokožky. Od semen po hroznové listy jsou hrozny plné výhod pro krásu a zářivost pokožky. Antioxidační působení hroznových semínek, slupky a pokrutin pomáhá v boji proti matnosti a hnědým skvrnám. Pleť je jasnější a rovnoměrnější. Slupka hroznů má také silné protizánětlivé účinky. Červená réva podporuje mikrocirkulaci a pomáhá bojovat proti zarudnutí.   

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: D57LAB
930 Kč
Doplněk stravy pro zdravou pokožku HROZNOVÉ MAXIMUM "D-LAB ABSOLU DE RAISIN"|1 měsíc
vzorky
doprava zdarma
sk a cr
penez

Po 25. roce života klesá tvorba kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu. Pokožka pak ztrácí tonus a pružnost a její hladký, kyprý vzhled je nahrazen relaxací a výskytem vrásek. Tento jev je ovlivněn stárnutím buněk, ale také oxidačním stresem.


UV záření, znečištění, kouření a stres, to vše přispívá k tvorbě volných radikálů v našem těle. Volné radikály jsou nestabilní částice odpovědné za oxidační stres. Ničí buňky a napadají membrány a proteiny. To vede k předčasnému stárnutí pokožky. Úlohou antioxidantů je zachycovat volné radikály, které vznikají především ve znečištěném životním prostředí.

Toto výjimečné složení je zahrnuje jedinečné aktivní složky 100 % francouzského původu z vinné révy a hroznového vína.Tyto přírodní ingredience jsou titrovány polyfenoly, nejmocnějšími antioxidanty rostlin. Chrání buňky před oxidativním stresem a pomáhají zpomalovat stárnutí a vznik prvních vrásek pro viditelně mladou a zářivou pleť.

 

Davkování

Absolu de Raisin obsahuje 56 gastrorezistentních vegetariánských tobolek ve skleněné lahvičce. Tuto formulu je možné konzumovat průběžně. Pleťové kúry doporučujeme dodržovat alespoň 3 měsíce v řadě, aby byly výsledky plně viditelné a dlouhodobé. Užívání kúry 3krát po dobu 28 dní, tj. 3 buněčné cykly za sebou, spouští „buněčnou paměť“: některé výhody přetrvají i po skončení kúry. Nemá žádné vedlejší účinky. Je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Užívejte 2 kapsle během dne

2 tabolky obsahují:

extrakt hroznových pecek 285 mg
matoliny hroznů 120 mg
kůže hroznů 70 mg
listy vinné révy 70 mg
kakaový prášek 12 mg

 

Kůže hroznů z francouzských vinic, má silné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti
Pecky hroznů z vinic regionu Champagne, extrakty jsou bohaté na polyfenoly a OPC, dva mocné antioxidanty s klinicky potvrzenými účinky v boji proti stárnutí.
Matoliny hroznů ze srdce vinic v Bordeaux, má silné antioxidační účinky, které chrání buňky před oxidativním stresem
Listy vinné révy pocházející z regionu Aquitaine, vinná réva podporuje mikrocirkulaci a pomáhá bojovat s červenáním

 

Upozornění

 • Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu doprovázející zdravý životní styl
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku
 • Uchovávejte mimo dosah dětí
 • Neskladujte na přímém slunečním světle, horku a vlhkosti

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Speciální péče: Eco
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

D- LAB NUTRICOSMETICS – nový krok v každodenní péči o vaši krásu! 

CELÝ SORTIMENT ZNAČKYhand-click-icon-symbol-vector

D-LAB nutricosmetics je přední francouzská značka nutriční kosmetiky, která se řídí vizí, že krása začíná uvnitř. Každodenní stres, strava chudá na mikronutrienty a další vnější příčiny se odráží na optimálním fungování našeho těla a výrazně ovlivňují stav naší pokožky, pleti či vlasů. Díky těmto doplňkům stravy můžete pomoci svému tělu najít opět vnitřní balance, který se pozitivně odrazí na Vaší vnější kráse.  D-LAB nabízí unikátní programy, které podpoří Vaše tělo jako celek. Záleží jen na Vaší potřebě, jestli si vyberete program na hormonální rovnováhu, program podporující zdraví pokožkyrůst vlasů nebo hubnutí. Každá si přijdete na své!  

 • čistě přírodní certifikované produkty
 • vysoká koncentrace výtažků z bylin, ovoce a dalších přírodních složek
 • bez konzervačních látek, bez nanočastic, bez GMO a bez obsahu živočišných složek
 • garance ekologického balení, které šetří životní prostředí
 • maximální využitelnost aktivních složek je zaručena gastrorezistentními tobolkami. Tobolka z rostlinného materiálu se nerozpustí v žaludku, ale přímo ve střevech, což je klíčovým aspektem k účinnosti
 • pro optimální výsledky doporučujeme produkt užívat alespoň 2 měsíce

O značce D- LAB NUTRICOSMETICS

D-LAB nutricosmetics je přední francouzská značka nutriční kosmetiky, která se řídí vizí, že krása začíná uvnitř. Každodenní stres, strava chudá na mikronutrienty a další vnější příčiny se odráží na optimálním fungování našeho těla a výrazně ovlivňují stav naší pokožky, pleti či vlasů. Díky těmto doplňkům stravy můžete pomoci svému tělu najít opět vnitřní balanc, který se pozitivně odrazí na Vaší vnější kráse.  

lkjuxk

Proč D-LAB? 

Nabízí unikátní programy, které podpoří Vaše tělo jako celek. Záleží jen na Vaší potřebě, jestli si vyberete program na hormonální rovnováhu, program podporující zdraví pokožkyrůst vlasů nebo hubnutí. Každá si přijdete na své!            

SÍLA PŘIRODY 

Čistě přírodní certifikované produkty, které se skládají z vysoké koncentrace výtažků z bylin, ovoce a dalších přírodních složek nejvyšší kvality. Produkty splňují nejpřísnější mezinárodní standarty a účinnost je ověřená klinickými testy. Bez konzervačních látek, bez nanočastic, bez GMO a bez obsahu živočišných složek.

EKO-FRIENDLY 

Garance ekologického balení, které šetří životní prostředí. Na obaly není používán žádný plastový materiál. Všechna balení jsou ze skla, takže lahvičky můžete dále využít. 

GASTROREZISTENTNÍ TOBOLKY  

Maximální využitelnost aktivních složek je zaručena gastrorezistentními tobolkami. Tobolka rostlinného materiálu se nerozpustí v žaludku, ale přímo ve střevechcož je klíčovým aspektem k účinnosti.  

iuzty vbn

Projekt továrny D-LAB INDUSTRY se zrodil z 360° přístupu a s cílem jít ještě dále ve vizi a hodnotách, které jsou D-LABu drahé. A protože Vichy, Allier a made in France jsou součástí DNA D-LAB, továrna se nachází v srdci přírodního parku St-Bonnet de Rochefort v Allier.
Závazky továrny D-LAB INDUSTRY 

 • Snižte a kontrolujte spotřebu vody
 • Cílem je energetická soběstačnost
 • Omezení produkce odpadů
 • Ekodesign kvalitních receptur
 • Rozvoj oběhového hospodářství
 • Podpora ekologicky odpovědné dopravy

Tento projekt je součástí skutečné touhy po inovacích a vizi, touhy otřást a oprášit kodexy průmyslu nabízet to nejlepší v doplňcích stravy. Cílem je vytvořit kompletní a vysoce výkonné výrobní centrum, respektující muže a ženy, kteří v něm pracují, a také životní prostředí. Továrna se nachází v srdci přírodního parku Saint Bonnet de Rochefort Naturopôle, kde se všechny společnosti zavázaly k ekologicky odpovědnému přístupu ke snížení svého ekologického dopadu. Solární panely pokrývají střechu a pokrývají až 90 % jejích energetických potřeb a samotné staveniště je certifikováno jako s nízkým dopadem na životní prostředí.
Abychom vyhověli farmaceutickým požadavkům, zejména pokud jde o úpravu vzduchu, nainstalovali oni centrální čisticí jednotku, která jim umožňuje důsledně kontrolovat hygrometrii, měření stupně vlhkosti ve vzduchu, s ohledem na suroviny ( suché extrakty nebo například kapsle). Tímto způsobem zajišťují, že aktivní složky a probiotika zůstanou naživu po celou dobu výrobního procesu, až do okamžiku, kdy jsou plněny.

Také pěstují vlastní semena na plantážích v blízkosti půdy, která nebyla pěstována po dobu 15 let, a proto jsou bez pesticidů!

Ke snížení a kontrole spotřeby vody D-LAB továrna znovu využívá dešťovou vodu k zalévání, izolaci a solárním panelům.
Politika nulového odpadu dotažená na hranici možností

CELÝ SORTIMENT ZNAČKYhand-click-icon-symbol-vector

Podobné produkty

Doplněk stravy D-LAB Absolu Omega 3 | 1 měsíc D49LAB
Doplněk stravy ABSOLU DE MÉLANINE od D-LAB| 2 měsíc D25LAB