ESENCE

Co je ESENCE?

Extrakt nebo koncentrát získáný z rostliny, který si zachovává vůni a chuť svého zdroje. Přípravek  pro osobní péči a pleťové sérum v jednom. Jemné tóny květu, keřu, stromů a termální vody svou přírodní silou dokáží nastolit vnitřní harmonii, pomáhají při zvládnutí nežádoucích emocí a tím působí na naši fyzickou i psychickou stránku. Esence-vůně jsou unikátní a exkluzivní. Jsou určeny každému, kdo se chce cítit výjimečně. Můžete si vybírat podle své nálady či stavu a vybrat si tak tu pravou pro doplnění energie a povzbuzení ducha. Všechny Esence mají bohaté složení a krásné obaly! Všimněte si, že všechny mají skleněné dózy, což má pozitivní vliv na životní prostředí

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Původ

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová termální voda, základní prvek celé značky THERMAE. Termální voda, která nově definovala krásu. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní termální vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku.

Využitelnost fosilní termální vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou. 

Jak vybrat ESENCI S VŮNÍ, která vám odpovídá?

  • PODLE OSOBNOSTI

Esence-vůně toho hodně prozrazuje nejen o tom, jakou vůni preferujete, ale celkově o vás a vaší osobnosti. Každý člověk má své osobnostní vlastnosti, díky kterým je tím, kým je. Zatímco někteří lidé mohou být citlivější a romantičtí, jiní jsou temperamentní a vášniví. Najít tu pravou Esenci s vůní může být někdy obtížné. Můžete si zvolit vůni, která vyhovuje vaší osobnosti podle jedné z našich charakteristik nebo díky Esenci s vůní se můžete stát někým jiným a změnit tak svoji osobnost.

LUXUSNÍ ESENCE S VŮNÍ od THERMAE jsou nejkvalitnější vůně!  Jejich poměr vonných esencí je až 30 %. Čím má ESENCE S VŮNÍ více vonných esencí, tím je kvalitnější a déle vydrží vonět. Jejich krásné obaly připomínající drahé kameny zalité ve skle ozdobí každou koupelnu. Esence s vůní od THERMAE ovlivňují náladu a také vnímání naší osoby druhými lidmi. 

Zkuste se řídit svým typem osobnosti a vyberte si vůni podle ní. Jste elegantní dáma, nebo ve vás dřímá sportovní duch? Zaměřte se na své klíčové vlastnosti, které by měla Vaše ESENCE S VŮNÍ od THERMAE vyjadřovat.

Vybírejte podle svého vkusu, podle svého typu ale i psychického stavu. 

VZDUCH A VODA JSOU TY ZÁKLADNÍ ELEMENTY, BEZ KTERÝCH NENÍ ŽIVOT MOŽNÝ. PŘIDEJME K TOMU OHEŇ A ZEM A MÁME VÝJIMEČNOU ČTVEŘICI. ZNAČKA THERMAE VYUŽILA TUTO ČTVEŘICI ELEMENTŮ K OZNAČENÍ SVÝCH ESENCÍ